Správy z rádia

Zbierame a zdieľame pre teba všetky správy súvisiace so slovenskými rádiami, aby si mal všetky informácie ľahko dostupné a na jednom mieste. Ak sa ti zdá, že sme vynechali nejakú dôležitú správu, prosím daj nám vedieť. Pomocou panelu filter nachádzajúceho sa nad zoznamom správ sa dá filtrovať medzi správami podľa titulku, úvodnej ukážky, dátumu publikácie. Okrem toho si môžeš správy zoradiť podľa titulku a dátumu. V zozname sa preddefinovane zobrazia najnovšie správy. V prípade otázok nám prosím napíš cez stránka Kontakty !

Filter

Vyhrajte letenky do Dubaja v Rádiu Košice

Súťaž, v ktorej si môžu poslucháči splniť cestovateľský sen, bude vyhodnotená priamo v živom vysielaní.

Dátum publikácie: 25.10.2023

RTVS ponúkne poslucháčom Rádia Devín premiéru rozhlasovej hry ŠELIJAKÉ VECI. SUBŠTANCIE.

RTVS uvedie v utorok 24. októbra o 20.00 h v Rádiu Devín premiéru víťaznej hry Ceny Rádia Devín v rámci súťaže DRÁMA 2022 s názvom ŠELIJAKÉ VECI.SUBŠTANCIE. Do 23. ročníka súťaže DRÁMA 2022 bolo prijatých 46 súťažných dramatických textov.

Dátum publikácie: 24.10.2023

Moderátorka RTVS Petra Bernasovská je absolútnou víťazkou Novinárskej pocty KROK 2022!

Moderátorka Rádia Slovensko Petra Bernasovská sa stala absolútnou víťazkou 15. ročníka prestížnej Novinárskej pocty KROK, ktorú udeľuje Liga proti reumatizmu na Slovensku. Toto ocenenie jej bolo udelené za výnimočný rozhlasový príspevok v relácii Dobré ráno, Slovensko! s MUDr.

Dátum publikácie: 24.10.2023

Fun rádio k vám vysiela najrýchlejšiu donášku zábavy a hitov, ktoré milujete

Keď máte chuť na niečo funtastické, zapínajte Fun rádio.

Dátum publikácie: 16.10.2023

Best FM pripravuje reštart a hľadá moderátorov

Po zmene vlastníka plánuje Best FM zmeny vo vysielaní a potrebuje hlasy, ktoré budú sprevádzať one man show moderovaným vysielaním, či prípravou a moderovaním spravodajstva.

Dátum publikácie: 13.10.2023

Rada pre mediálne služby vyhlásila výberové konanie, voľných je šestnásť rozhlasových frekvencií

Rada pre mediálne služby na svojom dnešnom zasadnutí vyhlásila výberové konanie na obsadenie voľných rozhlasových frekvencií pre terestriálne vysielanie.

Dátum publikácie: 11.10.2023

RTVS v treťom ročníku charitatívneho projektu vyzbieralo rekordnú sumu takmer 45.000 €

Rádio Slovensko v spolupráci s organizáciou ludialudom.sk spojili sily v projekte Rádio Slovensko Slovensku, na pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú.

Dátum publikácie: 10.10.2023

Piatkové popoludnie plné priateľov. Dobré rádio prináša novú šou Friendzone s Yaelom!

Najmladšia multiregionálna rozhlasová stanica, jedinečná svojím spravodajstvom, v ktorom dominujú len dobré správy, obohacuje svoj program o talkshow s obľúbeným interpretom z prostredia produkčnej spoločnosti Illuminate – Matúšom Yaelom Kolárovským. Friendzone štartuje už v piatok 6.

Dátum publikácie: 05.10.2023

V budove, kde sídli Fun Rádio a Rádio Vlna, bola dnes policajná razia

Národná kriminálna agentúra (NAKA) v stredu dopoludnia vykonala v centre Bratislavy ďalšiu raziu, zasahovala aj v budove na Leškovej 5.

Dátum publikácie: 04.10.2023

Rádio Viva expanduje: Nové frekvencie v Žiline a Banskej Bystrici

Regionálna hudobná stanica Rádio Viva pod krídlami Zoznamu v týchto dňoch zahajuje svoju novú etapu. Pokrytie signálom rozširuje prvý raz mimo územia západného Slovenska. Dve nové FM frekvencie v Žiline a Banskej Bystrici takto otvárajú dvere k novým poslucháčom aj na strednom Slovensku.

Dátum publikácie: 03.10.2023