Vloženie rádia na vlastný web

Disponuješ vlastným webom a chcel by si na ňom mať moderný rádio prehrávač uspokojujúci vysoké nároky?
Si na dobrom mieste

Poklikaj prehrávač alebo zoznam prehrávania a vlož ho na svoj web. Pokiaľ by si chcel niečo extra, ozvi sa nám cez stránka kontakty a možno budeme vedieť prehrávač prispôsobiť tvojim individuálnym požiadavkám.

Zvoľ si rádio a potom server!

Mini prehrávač

Tento typ prehrávačaje vhodný na vloženie priamo na stránku, pretože zaberá málo miesta. Prehrávač umožňuje spätné prehrávanie vysielania, nastavenie hlasitosti a pozastavenie vysielania. Okrem toho zobrazuje názov a titulný obrázok aktuálne hranej skladby alebo vysielaného programu a aktualizuje sa bez nutnosti opätovného načítania stránky. Šírka prehrávača sa automaticky prispôsobí prvku do ktorého sa vloží. Vzhľad je možné voľne meniť. Ak by si potreboval pomoc, ozvi sa nám cez stránka kontakty!

Najprv vyber rádio a potom server!

Playlist

Pomocou tohto boxu môžeš vložiť na svoju webstránku, aká skladba znela v rádiu. Box umožňuje prezerať hrané skladby mesiac spätne. Kliknutím na skladbu si ju môžeš aj vypočuť. Ak box používaš súčasne s miniprehrávačom, tak sa hrané skladby dostanú do zoznamu aj bez obnovenia stránky. Aj tu máš možnosť navrhnúť vlastný dizajn, ak by si potreboval pomoc, napíš nám cez stránka kontakty!

Najprv vyber rádio a potom server!