Partnerstvo

Chcel by si byť pridaný na najpopulárnejšiu rádiovú stránku Slovenska, ktorú denne navštívi niekoľko desaťtisíc ľudí? Stačí sa prihlásiť cez náš formulár. Chceme ťa upozorniť, že pre schválenie žiadosti je potrebné splniť niekoľko kritérií, ktorými chceme zabezpečiť zostavenie kvalitného portfólia.

Kritériá:
-V hlavnom vysielacom čase je nutné mať stabilne aspoň 40 online poslucháčov rádia. Pre kontrolu tejto podmienky budeme potrebovať prístup k serverovému statusu.
-V prípade, že nie je dosiahnutý počet poslucháčov, môžeme urobiť výnimku v prípade, že rádio disponuje denne živým vysielaním, vysielacou frekvenciou alebo nejakým špecifickým unikátom. Pokiaľ nie je splnené žiadne z vymenovaných kritérií, je tu ešte možnosť platenej propagácie, za jednorazový poplatok.
- Rádio musí mať platnú zmluvu, licenciu a povolenia u príslušných štátnych orgánoch a úradoch.
- Pošli nám, v rozsahu aspoň 400 znakov, krátky popis rádia. V popise uveď kedy bolo rádio spustené, kto ho založil, kde sa dá naladiť, vekovú kategóriu cieľovej skupiny poslucháčov, hudobný žáner a aké programy sa vysielajú. Každá informácia, ktorá pomôže posluchačom lepšie spoznať tvoje rádio, je užitočná.
- Umiestni naše logo na stránku rádia. Logo ti pošleme po nahraní rádia na stránku. Stačí, ak bude logo umiestnené v päte stránky alebo medzi partnermi.

Rádiám registrovaným na našej stránke zabezpečíme možnosť vložiť priamo na web webový prehrávač, ktorý môže obsahovať práve hranú skladbu, zoznam predchádzajúcich skladieb, vysielací program alebo dokonca aj webkameru. Aktualizáciu údajov a prípadné opravy programových chýb zabezpečujeme bezplatne. Ďalšie informácie >>

Úspešne odoslané!

Chceš, aby bolo tvoje rádio na našej stránke úspešné? Prečítaj si krátky návod.
Ak schválime tvoju žiadosť, neznaména to, že sa tvoje rádio objaví v zozname na hlavnej stránke. Je možné, že rádio bude zobrazené až po kliknutí na Ďalšie rádiá.
Ako vieš posunúť svoje rádio na vyššiu pozíciu v zozname?

Zdieľaj na Facebooku, že tvoje rádio je dostupné už aj na našej stránke a vlož na svoj web partnerský link odkazujúci na tvoje rádio na našej stránke myonlineradio.sk. Poskytneme ti k tomu aj banner, ktorý nájdeš dole na stránke Vloženie Rádia. Ak si tieto kroky vykonal, pošli nám info a pokiaľ si splnil jednu podmienku, posunieme tvoje rádio na 40. pozíciu, pokiaľ obe, posunieme tvoje rádio na 30. pozíciu po dobu jedného mesiaca a taktiež zazdieľame tvoje rádio na našej Facebook stránke, ktorá má takmer 60-tisíc fanušikov!
Od nasledujúceho mesiaca bude tvoje rádio v našom zozname na pozícií podľa počtu poslucháčov, popularity na našej stránke. Ak je prvý mesiac úspešný, pravdepodobne bude tvoje rádio na dobrých pozíciách dlhodobo.