Rádio Pyramída - Rádio Pyramída Online - Rádio Pyramída Live

(Hlasovanie:7, Priemer:4.6)
Ak online vysielanie Rádio Pyramída nefunguje alebo sa zasekáva, prosím napíš nám cez stránka Kontakty, alebo nájdi chybu cez stránka vyhľadávač chýb.
Rádio Pyramída logo
Práve sa hrá: 

Predstavenie Rádio Pyramída

Počúvaj Rádio Pyramída online, ktoré vzniklo v roku 2016 na pripomenutie 90. výročia začiatku vysielania Slovenského rozhlasu. Vysielanie je zostavené do piatich 2 - hodinových blokov striedajúcich sa po dobu dvoch týždňov. Prvým blokom je Publicistika a zameriava sa na publicistické cykly a relácie, ktoré formovali históriu rozhlasu ako napr. Na modrej vlne, Pozor Zákruta! Vec verejná, atď. Tento blok zároveň zahŕňa aj rozhovory so známymi osobnosťami o dobových témach či prelomových udalostiach vtedajšej doby. Nasleduje blok Klasickej hudby, v rámci ktorého sa online rádio Pyramída pýši naozaj závideniahodným archívom klasickej hudby od renesancie cez romantizmus až po modernú klasickú hudbu. V rámci tohto bloku si môžu poslucháči užiť klavírne miniatúry, komorné skladby, symfónie, opery ako aj koncerty svetových orchestrov a sólistov. Nechýbajú ani rozhovory so známymi skladateľmi, dirigentmi a hudobníkmi. Ďalším je blok s humoristickými programami nedávnej histórie - Maratón, Humorikon, Apropos, Pod pyramídou a ďalšie nedeľné zábavné relácie na ktorých mnoho z nás vyrastalo. Mená ako Markovič, Lasica, Satinský, Andrásy, Vacvalová a ďalší, pozná azda každý. Blok Literatúry a drámy obsahuje unikátnu nahrávku Ratkovský poštár - táto komédia znázorňuje ako vysielalo živé rozhlasové vysielanie v minulosti. Tento blok predstaví aj ďalšie rozhlasové hry počnúc rokom 1950, prednášanie dramatických textov, próz a poézií slovenských aj zahraničných autorov v prevedení najlepších hercov. Päticu blokov uzatvára Foklór a pop. Tento blok prináša to najlepšie z folklóru, folku jazzu a populárnej hudby a poslucháčom ponúka autentický náhľad do jednotlivých regiónov Slovenska a ich kultúry. K dispozícii sú aj archívne záznamy z festivalu Grand prix Svetozára Stračinu organizovaného práv Slovenským rozhlasom.

Rádio Pyramída slogan: "História zapísaná do zvuku"

Zdá sa ti, že sú na našej stránke nekompletné, neaktuálne alebo nesprávne informácie? Myslíš si, že máš o danom rádiu viac informácií? Pomôž nám a napíš nám cez Facebook. Za tvoju pomoc sa ti poďakujeme vypnutím reklamy:)

Kontakty - Telefón, SMS, Email, Facebook

Adresa: Mýtna 1, 817 55 Bratislava

Web: https://pyramida.rtvs.sk
Facebook: https://www.facebook.com/radiopyramida
Obľubené rádiá
Rádio Melody
Rádio Expres
Rádio Vlna
Europa 2
Rádio Slovensko
Rádio ROCK
Fun Rádio
Rádio Regina Východ
Slobodný vysielač
Rádio Beta
Rádio Patria
Rádio Lumen
Dance Wave!
Rádio_FM
Best FM
Rádio Regina Stred
Rádio SiTy
Rádio Košice
Rádio Devín
Rádio Regina
Rádio Pyramída
Rádio Viva
Rusyn FM
Rádio Janko Hraško
Rádio Mária Slovensko
Rádio Šírava
Trnavské Rádio
Top Radio - Bratislavské Rádio
Rádio Regina Západ
Rádio Litera
Rádio Frontinus
Rádio 7
Radio Wow
Radio Vega
Rádio Aetter
Hitrádio Slovakia
Rádio V Nitre
Rádio Junior
Rádio Jazz
SUB FM
Rádio Pohoda
InfoVojna
FIT Family Rádio
Detské Rádio
FRESH rádio
Rádio Piešťany
Rádio Biblia
Radio Romper
Rádio Rebeca
Rádio KIKS
Sky Rádio
BB FM Rádio
Záhorácke Rádio
Rádio X
Ďalšie rádiá

Rádio Pyramída Sekcia komentáre

Spoluprácovníci rádia tieto komentáre nečítajú! Ak chceš požiadať o pesničku alebo poslať odkaz moderátorom rádia použi niektoré z kontakty !

Rádio Pyramída vysielací program24

00:00 - A - PUBLICISTIKA
02:00 - B - KLASIKA
04:00 - C - HUMOR
06:00 - D - LITERATÚRA / DRÁMA
08:00 - E - FOLKLÓR / POP
10:00 - A - PUBLICISTIKA
12:00 - B - KLASIKA
14:00 - C - HUMOR
16:00 - D - LITERATÚRA / DRÁMA
18:00 - E - FOLKLÓR / POP
20:00 - A - PUBLICISTIKA
22:00 - B - KLASIKA