Najnovšie správy Rádio Devín

Najnovšie správy Rádio Devín z prvej ruky. Zozbierali sme najdôležitejšie správy súvisiace s rádiom. Pomocou panelu filter nachádzajúceho sa nad zoznamom správ sa dá filtrovať medzi správami podľa titulku, úvodnej ukážky, dátumu publikácie. Okrem toho si môžeš správy zoradiť podľa titulku a dátumu. V zozname sa preddefinovane zobrazia najnovšie správy. V prípade otázok nám prosím napíš cez stránka Kontakty !

Filter

STVR si bude pripomínať 80. výročie SNP počas celého leta. Vysielanie vyvrcholí 29. augusta

29. august 2024 bude patriť okrúhlemu 80. výročiu SNP a Slovenská televízia a rozhlas si túto významnú udalosť slovenských dejín bude pripomínať vo svojom rozhlasovom vysielaní počas celého leta.

Dátum publikácie: 10.07.2024

STVR ponúkne poslucháčom počas leta pestrý program

STVR ponúkne počas letných mesiacov poslucháčom naprieč svojimi rozhlasovými okruhmi pútavé programy. V ponuke budú premiérové relácie, ale aj reprízy obľúbených programov.

Dátum publikácie: 03.07.2024

STVR pripravila pre poslucháčov na sviatok sv. Cyrila a Metoda pestrý rozhlasový program

STVR si vo svojom vysielaní aj počas leta pripomína významné pamätné dni a sviatky. Aj v piatok 5. júla tak ponúkne svojim poslucháčom tematické vysielanie pri príležitosti sviatku sv.

Dátum publikácie: 03.07.2024

RTVS si pripomenie 100. výročie úmrtia Franza Kafku

3. júna 2024 uplynie presne 100 rokov od úmrtia jedného z najvýznamnejších prozaikov svetovej literatúry 20. storočia Franza Kafku.

Dátum publikácie: 31.05.2024

RTVS predstavuje víťazov 13. ročníka festivalu rozhlasových rozprávok Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase – rozhlas v knihe 2024

Vo štvrtok 23. mája večer spoznala verejnosť v priamom prenose Rádia Devín z piešťanského Kursalonu výsledky súťaže rozhlasových rozprávkových hier, monologických rozprávok a hier pre mládež v rámci 13. ročníka festivalu “Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe.

Dátum publikácie: 28.05.2024

RTVS otvára 13. ročník festivalu rozhlasových rozprávok Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase – rozhlas v knihe 2024

V utorok 21. mája sa v Piešťanoch otvoria brány 13. ročníka populárneho multižánrového festivalu „Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase – rozhlas v knihe“.

Dátum publikácie: 16.05.2024

RTVS avizuje blížiaci sa festival „Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase – rozhlas v knihe.“

RTVS spolu s Trnavským samosprávnym krajom a Mestom Piešťany už o necelý mesiac v Piešťanoch usporiadajú 13. ročník festivalu rozhlasovej tvorby pre deti a mládež „Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe“.

Dátum publikácie: 25.04.2024

RTVS ponúkne poslucháčom počas veľkonočných sviatkov pestrý rozhlasový program

Veľká noc je najvýznamnejším sviatkom kresťanského cirkevného roka a zároveň má silné prepojenie aj so slovenskými tradíciami. RTVS tak v rámci veľkonočnej programovej ponuky v rozhlasovom vysielaní reflektuje silný náboženský charakter týchto sviatkov.

Dátum publikácie: 25.03.2024

Rádio Devín ponúkne večer plný experimentálnej hudby

Rádio Devín sa aj tento rok zúčastní oslavy Narodenín umenia – Art´s Birthday 2024 a to naživo 17. januára od 19.00 h. Poslucháči rádia Devín sa tak stanú súčasťou celosvetovej udalosti venovanej experimentálnej hudbe v priamom prenose.

Dátum publikácie: 16.01.2024

RTVS si pripomenie Deň boja za slobodu a demokraciu v rozhlasovom vysielaní

Deň boja za slobodu a demokraciu a novembrové udalosti poslucháčom RTVS pripomenie prostredníctvom viacerých relácií i ďalších programov v rozhlasovom vysielaní.

Dátum publikácie: 15.11.2023