Najnovšie správy Detské Rádio

Najnovšie správy Detské Rádio z prvej ruky. Zozbierali sme najdôležitejšie správy súvisiace s rádiom. Pomocou panelu filter nachádzajúceho sa nad zoznamom správ sa dá filtrovať medzi správami podľa titulku, úvodnej ukážky, dátumu publikácie. Okrem toho si môžeš správy zoradiť podľa titulku a dátumu. V zozname sa preddefinovane zobrazia najnovšie správy. V prípade otázok nám prosím napíš cez stránka Kontakty !

Filter

Detské rádio si naladíte už aj v Rožňave

Malí Gemerčania môžu Detské rádio počúvať na frekvencii 95,3 MHz.

Dátum publikácie: 07.05.2024

Detské rádio skvalitňuje pokrytie Prešova

S cieľom zlepšiť pokrytie metropoly Šariša spustilo Detské rádio novú frekvenciu 99,5 MHz. Frekvencia, ktorú spustili minulý týždeň, skvalitňuje už existujúci príjem signálu v Prešove a jeho okolí.

Dátum publikácie: 19.03.2024

Detské rádio spustilo rubriku „Kniha na tento deň“

Vydavateľstvá dnes chrlia knihy ako sedemhlavý drak a je náročné sa v tom zorientovať. Malým čitateľom a ich rodičom preto pomôže nová rubrika.

Dátum publikácie: 05.03.2024

Detské rádio roztancovalo živým vysielaním centrum Košíc

Rozprávky, detská hudba, súťaže, darčeky a hlavne jedinečná atmosféra! Presne také bolo prvé live vysielanie Detského rádia mimo košického štúdia.

Dátum publikácie: 11.12.2023

Detské rádio bude naživo vysielať z košickej Hlavnej ulice

Malí aj veľkí fanúšikovia môžu stretnúť svojich obľúbených moderátorov naživo, zasúťažiť si, aj sa zahriať pri teplom čajíku a detskej hudbe.

Dátum publikácie: 07.12.2023

Nová vlna zábavy pre deti: Detské rádio v Žiline a Martine!

Máme výnimočné správy pre najmenšie uši. Detské rádio, obľúbená stanica plná zábavy a vzdelania pre deti, sa odteraz rozšírilo aj do miest Žilina a Martin. Od dnešného dňa si môžu deti v týchto mestách vychutnávať vysielanie Detského rádia na frekvencii 98.7 MHz.

Dátum publikácie: 26.10.2023

Detské rádio si môžete naladiť už aj v Banskej Bystrici a vo Zvolene

Ide o v poradí tretiu frekvenciu jediného detského rádia na Slovensku. Rádio je hlavne pre ľudí s fantáziou. A viete, kto ju má najväčšiu? No predsa deti. Podporovať ich v kreativite, premýšľaní, popritom hravou formou vzdelávať a zabaviť hudbou. To všetko sa dá na jednom mieste...

Dátum publikácie: 07.05.2023

Nevyužívané frekvencie rádií opäť na programe Rady

Rada pre mediálne služby včera opäť začala správne konania pre nevyužívané frekvencie viacerých staníc.

Dátum publikácie: 23.03.2023

Minútové správičky vysiela Detské rádio už viac ako 7 mesiacov

Originálne spravodajstvo určené primárne pre deti prinieslo na Slovensko ako prvé Detské rádio. Malí moderátori sa poslucháčom pravidelne prihovárajú od začiatku vysielania. Detské rádio – tvoje prvé rádio, začalo vysielať 7.7.2022 z Košíc (102,5 MHz), no jeho dobrá nálada, hravé skladby a zábavno-edukačný program sa šíria aj ďalšími frekvenciami naprieč Slovenskom...

Dátum publikácie: 09.03.2023

Detské rádio má za sebou dva mesiace nepretržitého vysielania v FM pásme

Za pomerne krátky čas prinieslo stovky rozprávok, Minútových správičiek a moderovaných blokov, ktoré dopĺňa playlist s najvyšším podielom slovenskej hudby. Detské rádio začalo na Slovensku oficiálne vysielať 7.7.2022. Malí i veľkí fanúšikovia si ho zatiaľ môžu naladiť v Košiciach na 102,5 MHz...

Dátum publikácie: 07.09.2022