Najnovšie správy Best FM

Najnovšie správy Best FM z prvej ruky. Zozbierali sme najdôležitejšie správy súvisiace s rádiom. Pomocou panelu filter nachádzajúceho sa nad zoznamom správ sa dá filtrovať medzi správami podľa titulku, úvodnej ukážky, dátumu publikácie. Okrem toho si môžeš správy zoradiť podľa titulku a dátumu. V zozname sa preddefinovane zobrazia najnovšie správy. V prípade otázok nám prosím napíš cez stránka Kontakty !

Filter

Najpestrejší 1. máj v slovenskom éteri!

Najpestrejší 1. máj v slovenskom éteri, to je rádio BEST FM. Množstvo zaujímavostí o 1. máji, Vaše obľúbené OLDIES HITY a veľa legiend naživo zo štúdia BEST FM rádia.

Dátum publikácie: 30.04.2024

Best FM pripravuje reštart a hľadá moderátorov

Po zmene vlastníka plánuje Best FM zmeny vo vysielaní a potrebuje hlasy, ktoré budú sprevádzať one man show moderovaným vysielaním, či prípravou a moderovaním spravodajstva.

Dátum publikácie: 13.10.2023

Oldřich Netušil: S Best FM máme plány

Oldřich Netušil kúpil Rádio SiTy v čase, keď menšie rádiá zažívali krušné časy a mnohým pandémia odrezala reklamné príjmy a spôsobovala existenčné problémy.

Dátum publikácie: 05.09.2023

Dušan Kalný odchádza z postu generálneho riaditeľa Rádia Best FM

Po 8 rokoch bude mať rádio Best FM nové vedenie. Z firmy a aj postu generálneho riaditeľa odchádza Dušan Kalný. Plánuje rozvíjať svoju firmu zameranú na tvorbu podcastov www.podcastovestudio.sk.

Dátum publikácie: 17.08.2023

Rádio Best FM kúpil majiteľ Rádia SiTy

Rádio Best FM dnes zmenilo majiteľa. Stanicu kúpil Oldřich Netušil, súčasný majiteľ Rádia SiTy.

Dátum publikácie: 17.08.2023

Uvoľnili sa frekvencie po Best FM a Rádiu Rebeca

Dvojica rozhlasových staníc prišla o časť svojich frekvencií. Rozhodla tak Rada pre mediálne služby na svojom dnešnom zasadnutí. Na vlastnú žiadosť, a to po optimalizácii siete vysielačov s ohľadom na celkové prevádzkové náklady, sa uvoľnilo hneď niekoľko frekvencií Best FM, ktoré stanica sama vrátila...

Dátum publikácie: 10.05.2023

Rádio BEST FM plánuje zredukovať sieť vysielačov

Rádio BEST FM oznamuje, že v najbližších dňoch bude vypínať niektoré rozhlasové frekvencie, na ktorých aktuálne vysiela. Vypínanie začne už zajtra (27.4.2023) a bude pokračovať priebežne najneskôr do 31.5.2023. Ide o nasledovné lokality a frekvencie...

Dátum publikácie: 26.04.2023

MML-TGI 3.+4./2022: Europa 2 opäť s lepším výsledkom, poradie sa nemení

Najpočúvanejšou rozhlasovou stanicou na Slovensku je aj naďalej Rádio Expres. Vyplýva to z prieskumu Market & Media & Lifestyle - TGI, ktorý pravidelne uskutočňuje spoločnosť Median SK v licenčnej spolupráci s anglickou spoločnosťou Kantar Media...

Dátum publikácie: 06.02.2023